444 85 83
0850 668 02 02
info@hakandoviz.com

1993'den bu güne, ilk günkü heyacanla...

Döviz sektöründeki faaliyetlerimize 1993 yılında başlayıp, daha sonra sektörün hızla büyüyen markası haline geldik.

30 yılı aşkın serüvenimizin bugün gelmiş olduğu noktada hızla büyüyen şirketimiz, ilkelerinden taviz vermeyerek, her alanda tam bir iş disiplini ile çalışarak, kurumsal yapısı itibarı ile profesyonel iş anlayışını geliştirmeye devam etmekte, gerek döviz gerekse kuyumculuk alanında yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Sarrafiye ve Döviz Hizmetleri

Her alanda mükemmel bir hizmet şirketi olma prensibiyle yola çıkan şirketimiz, geliştirdiği iş disiplini, mesleki etik ilkelerine bağlılığı ve sürekli kendisini geliştiren bir yapıya kavuşmuştur. Perakende alanında birçok yeniliğe imza atan şirketimiz, örnek teşkil eden yapısıyla da sektörün öncülerinden biri olmakla beraber müşterilerinin güvenini de kazanmıştır. Bu istikrarlı büyüme ile birlikte şirketimiz, döviz sektörüne de yatırım yaparak 1993 yılında Ataşehir' de Hakan Altın Döviz A.Ş' yi kurmuştur. Yüksek miktarda işlem hacmi ile yine kendi alanında sektörün en tanınmış ve en itibarlı kuruluşları arasında üst sıralarda yer almıştır.

Yetkili Müessese

Hakan Döviz A Grubu Yetkili Müessese A.Ş. olarak T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı 'nca tahsis edilen döviz alım-satım yetkilerimiz doğrultusunda döviz işlemlerinizi nakit veya banka transferi aracılığı ile gerçekleştirebiliyoruz.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin her türlü döviz alım ve satım işlemlerine özel kur opsiyonları uygulayarak yapmış oldukları tüm işlemlerde kazançlı avantajlar sunmak.
  • Tüm kurumsal veya bireysel müşterilerimize talepleri doğrultusunda ister bankalar aracılığı ile (havale - eft ), ister özel güvenlikli kuryelerimiz ile hızlı ve güvenilir nakit transfer hizmeti sunmak.
  • İstikrarlı stratejiler ile belirlenen hedefleri kaliteli, güvenilir ve samimi bir şekilde gerçekleştirmek.
  • İşlem hacmi ve müşteri portföyünü müşteri memnuniyeti çerçevesinde en iyi şekilde ilerletmek ve genişletmek.

Vizyonumuz

Hakan Döviz olarak, hızla gelişen dijital dünyaya adapte olmanın kritik öneminin farkındayız. Operasyon departmanımızın hatasız ve en hızlı şekilde işleyebilmesi için gerekli teknik altyapılarımızı sürekli olarak güncelliyoruz. Müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet sağlayabilmek için en yeni teknolojileri sistemlerimize entegre ederek yoğun iş temposunda döviz alış ve satış işlemlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en etkili şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlamak en önemli vizyonumuz haline gelmiştir.

Bununla birlikte, müşterilerimizle anlık piyasa fiyatlarını (canlı veri) paylaşmak için güncel internet teknolojilerini kullanarak iletişim ve erişim kalitesini en yüksek seviyede tutmak da bir diğer önemli vizyonumuzdur. Gerek web sitemiz üzerinden gerekse mobil uygulamalarımız aracılığı ile cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar üzerinden özenle tasarlanmış arayüzler ile siz değerli müşterilerimize ulaşıyoruz.

Tamam
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek; reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul ettiğinizi varsayarız.
Kişisel verilerin kullanımı ile ilgili KVK metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.